זיגי עונה 5 פרק 12 לצפייה ישירה

כללי


זיגי עונה 5 פרק 12 לצפייה ישירה, זיגי עונה 5 פרק 12 להורדה, זיגי עונה 5 פרק 12 שידור חי, זיגי עונה 5 פרק 12 שידור ישיר, זיגי 5 פרק 12 המלא לצפייה ישירה או להורדה, זיגי 2023 פרק 12 לצפייה ישירה או להורדה, ZIGGY עונה 5 פרק 12 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה: זיגי היא סדרת טלוויזיה לנוער, שעלתה לשידור ב-15 בנובמבר 2020 ב-TeenNick לצופי HOT, ב-12 בנובמבר עלה פרק הבכורה עלה לערוץ היוטיוב של HOT. ב-15 בּדצמבר 2020 הסתיימה העונה הראשונה וב-4 בפברואר 2021 עלתה לשידור העונה השנייה, שהסתיימה ב-28 בפברואר 2021. לסדרה עונה שלישית אליה הצטרפו טיילור מלכוב, תקווה גדעון, בר ברימר ואלין גולן. העונה צפויה לעלות ב-10 במרץ 2022. תקציר העלילה: דורי ארזי (אמיתי ארמן) הוא נער בן 17 אשר חולם על קריירה בתור זמר, אך נאלץ להסתיר את פניו וגופו משום שהוא חולה במחלת הוויטיליגו היוצרת כתמים על עורו ומעניקה לו מראה ייחודי הגורם לסובבים סביבו ללעוג ולהציק לו. משפחתו עוברת למושב חדש והוא ואחותו תמוז (שיר זוארץ) מנסים להתאקלם בסביבה החדשה ודורי יוצר ביחד עם נטע (שירה לוי) וסיוון (קווין רובין) את זיגי שבמהלכה הכוכב שר כאשר פניו מכוסות במסיכה. במקביל יש את ניב (עומר חזן) נער שמתחבר אל תמוז ומציק לדורי ואת שיקמה (אנה זק), נערה שחולמת להיות כוכבת ומתקבלת למופע הגדול.

עונה 1: משפחת ארזי מגיעה למושב חדש, דורי החולה במחלת הויטילגו מתקשה להשתלב. ותמוז אחותו מצליחה במהירות להתחבר אל מיקי (שירלי לוי) וניב. ניב מתאהב בתמוז למרות שלה יש בן זוג מהמקום הקודם- נדב (יוני מלס) שקנאי לה מאוד. דורי מתחבר אל סיוון ילד אומנה, ונטע. ניב ועילי (שחר גולן) חברו מתעללים בדורי ללא ידיעתה של תמוז. תמוז וניב מנסים להתקבל למופע הגדול, אליו גם שיקמה מנסה להתקבל. דורי, נטע וסיוון מקימים את “זיגי” זמר במסכה שהופך במהירות להיות כוכב גדול. נדב נפרד מתמוז בגלל הקרבה שלה לניב, והיא וניב נהפכים לבני זוג, גם דורי ונטע ושיקמה ועילי נהפכים לבני זוג. בסוף העונה דורי מגלה לתמוז שהוא זיגי.

עונה 2: העונה השנייה מתחילה מספר ימים לאחר שדורי גילה לתמוז את האמת. לאחר שתמוז גילתה היא לא סולחת לדורי על ששיקר. סיוון נחטף בידי אזולאי, והוריה של מיקי מתגרשים. ניתאי אח עילי רואה את שקמה עם בן וחושב שהיא בוגדת בו, הוא אומר לעילי והם נפרדים. לאחר שמתגלה שהבן הזה הוא אחיה של שיקמה שעם תסמונת דאון שיקמה ועילי חוזרים ונדיר מתחיל לעבוד בבורגר ראפ. סיוון משתחרר. ניב מנסה להפיל את דורי בכך שמתחזה אליו, לאחר שתמוז מגלה את זה היא נפרדת ממנו. העונה נגמרת בזה שדורי חושף בפני כולם שהוא זה זיגי ומגלה שהקהל אוהב אותו ומיקי נחטפת בידי אורי.

עונה 3: העונה השלישית מתחילה חצי שנה אחרי סוף העונה השנייה. העונה מתחילה שמשפחת ארזי עברה לבית חדש. דורי מסיים את ההופעה האחרונה בתור זיגי. כל חבריו עושים לו מסיבת הפתעה במסיבה מגלים שדורי ונטע נפרדו, מיקי הצליחה לברוח מאורי ולחזור לביתה, עילי הלך לפנימייה מה שגרם לשקמה להפוך להיות בת זוגו של ניתאי בלי שהוא והאחרים יודעים. בר (גאיה גור-אריה) היא בת דודתם של דורי ותמוז מגיעה להיות בבית שלהם. נדיר מצטרף לבית נחמה. ניתאי מסתבך עם המשטרה לאחר שחושבים שדחף מהגג של "בית נחמה" את בוריס איש הפשע. בהמשך תמוז מגלה שניב כתב שיר עליה והם חוזרים. ונטע מתחילה לחשוד בדרור בן זוגה החדש. בסוף העונה תמר מגלה שנכדה ניב רוצה לעשות לה אירוע התרמה ושהיא יוצאת מביתו של דורי היא מתעלפת. נטע מגלה שדרור הוא לא זה שדחף את בוריס אלא אחיו אזולאי ונחטפת על ידיהם.

עונה 4: העונה הרביעית מתחילה בתפיסת דרור ואחיו אזולאי על יד המשטרה, שגילתה מי הפושע האמיתי שדחף את בוריס מהגג, לאחר גילוי זה ניתאי משתחרר וכל החשדות נגדו נמחקות. ניב מגלה שסבתו תמר נמצאת מחוסרת הכרה ומזמין אמבולנס, במסיבה שנערכת לניתאי לרגל שחרורו ניב מספר לתמוז שתמר מתה (במסיבה גם שיקמה נפרדת מניתאי על כך שבגד בה ואמונה בו נגמר. לאחר מכן עושים לתמר טקס זיכרון. בעריכת הטקס שיקמה פוגשת את חברתה לשעבר ליאור, ששינתה את שמה להודיה בעקבות המורה שלה ומנסה לשכנע את שיקמה להצטרף אליה והן חוזרות להיות חברות קרובות אך שיקמה לא יודעת כי כוונותיה של הודיה הן לטובתה הפרטית בלבד. ניב עושה שהכל בסדר אצלו רק בשביל שלא ירחמו עליו. נטע עוזרת לדרור לברוח מהמשטרה אך לאחר מכן דרור מגלה כי שיתפה פעולה עם המשטרה ובגללה אחיו בכלא. נטע עושה זאת שנית ושוב, עוזרת למשטרה ואומרת לדרור כי אם יסגיר את עצמו מצבו יהיה טוב יותר. בר מתקרבת לאיתמר אך לאחר מכן הוא מגלה כי אבא של בר משמיץ את אימו, דבר זה גורם להתנקשות בראש הממשלה, אימו של איתמר. איתמר לא מסוגל לדבר עם בר אבל אחר כך שניהם מתפייסים. רונה ניצלה ממוות ומני קקון פרש. לאחר כן דורי והלהקה שלו השתתפו בתחרות להקות וזכו במקום השני, הלהקה שזכתה במקום הראשון היא הלהקה של סיוון וכל זה בזכות דורי, שהחליף את הקלידן. לאורך העונה שיקמה משתתפת "במעגל אור" שלאחר מכן חבריה מגלים כי אורקה, המורה, היא פושעת שמנצלת את בנות המעגל. הם מספרים לשיקמה אך היא לא מקשיבה להם. אורקה מציעה לשיקמה לבוא איתה לחו"ל ומבקשת לשמור את העניין בסוד, נדיר מגלה את כוונותיה של שיקמה ומספר לניתאי שהם עוצרים את שיקמה שנייה לפני שהיא נוסעת עם אורקה.

עונה 5: העונה החמישית עלתה לשידור ב-31 באוגוסט 2023 בטין ניק. כאשר הפרקים הראשונים של העונה שודרו בבינג' מלא.
תקציר העונה: דורי, ניב, נטע, איתמר ובר כבר בני שמונה עשרה, אבל החמישה החליטו לדחות את הגיוס לטובת שנת שירות בקרית הרצל, ישוב קטן ונכשל בצפון. הם מגיעים חדורי מטרה ורצון למפגש עם תלמידי פנימית "נווה ישראל": מיכאל, כחלון, רוי, יהלי ולינור. החמישה כולם מוגדרים נוער בסיכון ממשפחות הרוסות. המפגש בין ילדי השמנת לחבורה הצעירה מזמן אין סוף אתגרים וקשיים אבל גם הזדמנויות לחיבורים ולחוויות כשהם מחליטים לפתוח בית קפה מוזיקלי שבו יעבדו ויופיעו ילדי הפנימיה יחד עם זיגי וחבריו. אבל מה שמעיב על האפשרות לעתיד טוב יותר עבור החבורה הצעירה, הם אנשי העולם התחתון בצפון, שחושפים בלי להתכוון סוד מהעבר המשפחתי של תמוז ודורי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *